?

Log in

No account? Create an account

Ulster


Чумацький шлях роздав всі зірки озоновій дірці.
Радий, що став чорний такий, як Всесвіт.
"Нам нада спуститися нижче к народу" –
Доноситься мляво.
Чим нижче, тим просто волосся більш кучеряве.

Прокладу я прутня до Ольстера,
Що то за шлях? Відстань рахуй!
Проклади і ти до тої сфери
Й довго не мудруй.

І заллєм білим світ той сивий
Білим зерном попід самі зорі.
Затремтить й день в кривавім морі
Янгольським крилом.

Подарую Київ я Ольстеру,
А той Ольстер додому візьму.
А ти з'ясуй, чому так треба
Й довго не мудруй!

ОльстерCollapse )

Якщо Віктор Янукович не переможе в 2015 році, це може консолідувати Україну.

Про це пише газета Guardian в статті "Перемога українського люмпена, це має підштовхнути ЄС до дій".

"Навіть враховуючи низькі стандарти для політиків посткомуністичних країн, Янукович - це люмпен. Незважаючи на важку роботу американського політконсультанта Пола Манафорта, його промови важкі, як сало", - пише газета.

"Єдина надія покладається на те, що він мобілізує молодих українців і викликатиме у них сором, відразу та сміх", - зазначає газета.

"Україна ще не втрачена... Переможена принцеса Юлія Тимошенко не має оскаржувати результат. Вона має розпочати кампанію, щоб перемогти в 2015 році", - вважає автор.

"Янукович шукатиме близьких відносин з Росією, але не має гарантій, що олігархи, які стоять за ним, хочуть, щоб вона втратила незалежність. Вони зацікавлені у тому, щоб підігрувати обом сторонам, Росії та ЄС", - пише газета.

"Для прихильників свободи в Україні є ще 5 років", - пише видання, зазначаючи що існують кілька загроз українській незалежності - ситуація з газом або Кримом.

"Але, якщо Україна вистоїть, а Янукович програє в 2015, тоді майбутні історики вважатимуть, що це заплутаний шлях до консолідації незалежної України", - пише газета.

Видання додає, що це вимагатиме мужності Києва, стриманості Москви та стратегічного мислення Брюсселя - "якості, які не є сильними у цих столиць".

Видання нагадує, що останні п'ять років ЄС надавав менше підтримки, ніж мав би, тому він рекомендує Європі перейти до активних дій.
 

Характерник Іван Сірко

Життя цієї людини оповите легендами. Іван Дмитрович Сірко (близько 1610 – 1680), славетний кошовий отаман Запорозької Січі уособлював, мабуть, як ніхто з когорти визначних українських полководців XVII століття, лицарську вдачу. Військовий і політичний український діяч, до самої смерті, обирався січовиками кошовим отаманом, тому й цілком справедливо вважався найуспішнішим оборонцем українського народу. Найбільших лаврів він здобув у боротьбі з турками і кримськими татарами. Прискіпливо підрахував кількість перемог Сірка (за жодної поразки їх набралося 55!) визначний дослідник Запорозької Січі Дмитро Яворницький.