?

Log in

No account? Create an account

Раніше | Пізніше

Ідея чи алкоголь – вибирай!

Взяв тут.
 http://sxe.km.ua

Більшість популярних субкультур, якщо розібратися, зводяться до одного: представники цих субкультур збираються разом, щоб попити пиво-рево-горілку-портвейн, дунути, закинутись і весело повідвисати, при цьому думаючи, що вони роблять щось субкультурне чи контркультурне, коротше кажучи, не властиве обивателю. Для цього вони зустрічаються вечорами, ходять на концерти чи дискотеки, на природу, у походи і т.д. Ні, не для того, щоб поспілкуватись, послухати музику чи відпочити. Вони збираються, щоб затуманити свої мізки отрутою. Саме так це виглядає з точки зору тверезої людини. Тверезими очима за всім цим пафосом, нігілізмом, елітарністю, контркультурою чи показною ідейністю чітко видно тупу худобу, яка, як до корита з кормом, тягнеться до пляшки з алкогольною отрутою.
Хоча, це не надто йде в розріз з ідеологією субкультур, які не вирізняються особливою конструктивністю. До прикладу, важко уявити собі тверезого панка чи ненакуреного растамана. Також отрута добре пасує до курсу на самознищення у вмираючій гот-культурі, чи у їх сучасних послідовників емо-кідс. Різати вени чи пити алкоголь – невелика різниця. Репери курять план, щоб бути схожими на своїх чорношкірих кумирів...

Але все це, як вже було сказано, тупа худоба, часом не достойна уваги. Поглянемо тепер на інший вид субкультур. Вони люблять свій народ, свою землю, шанують своїх предків та пам’ятають свою історію. І готові силою захищати свої переконання. Мова йде про т.зв. праві рухи, які засновані на патріотизмі, націоналізмі часто екстремістського забарвлення (що зумовлено серйозністю намірів та ілюструє відданість переконанням).

Але що, ЩО змушує окремих представників та цілі групи цих "правих" вживати алкоголь (особливо популярне в цих кругах пиво) та цигарки, цим самим опускаючись до рівня тієї ж худоби та овочів?!! Чи, може, варто спитати, що змушує цих алкоголіків називати себе "правими", патріотами та націоналістами? Тоді відповідь очевидна: позерство. Для когось бути правим значить носити "праві" бренди і писати ксенофобські коментарі на Реакторі. Таких багато, але все ж не всі є позерами. Дехто справді вірить у свої ідеї і активно їх відстоює, але продовжує купувати і пити алкоголь. Тоді питання залишається відкритим: «Чому?!!».

Якщо ти один з них, то ти маєш сам для себе відповісти на це запитання. Слабкий одразу відповість: «Це моє здоров’я – що хочу, те й роблю». Але якщо ще не все втрачено і мозок ще не до кінця пропитий, то найкращою відповіддю буде відмова від отрути, початок тверезого життя і боротьби за тверезість. Бо ця отрута вбиває не тільки тебе. Це засіб винищення всього народу. І кожен алкоголік – співучасник цього злочину.

За 20 років алкоголь майже повністю знищив українське село. Щодня там закриваються школи, бо у них нема кому ходити. Населення країни скоротилось на 6 млн. Символічна цифра? Що ж, вороги можуть святкувати "помсту" за своїх "6 мільйонів невинно вбитих"... Сьогоднішні діти змалечку стають алкоголіками, наркоманами і потенційними самогубцями. Чи зможе це покоління деградантів сформувати здорове суспільство через 20 років? Відповідь – ні. Алкогольний геноцид несе хвороби та смерть нашому народові. І це робиться в тому числі за гроші таких "правих" споживачів алкоголю.

Тож перше, що ти маєш зробити для свого народу – це припинити фінансувати його винищення. І після того, як на собі відчуєш переваги тверезого життя, кинеш свої сили на боротьбу проти згубного алкогольного і наркотичного рабства. Веди антиалкогольну пропаганду на вулицях та серед друзів. Борись проти реклами отрути. Заважай торгівлі спиртним та цигарками.
Настав час зробити вибір між ідеєю та рабською звичкою. Можливо, для тебе вже пізно, – тоді продовжуй бухати і деградувати, тільки не ставай на заваді тим, хто насправді бореться за свій народ.